2015 abiye ayakkabı modelleri

Abiye ayakkabı modelleri

2015 Abiye ayakkabı modelleri ve gece ayakkabıları için önerilerimizi abiye ayakkabı sitesi; abiyeayakkabici.com sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

Abiye ayakkabı modelleri; özel davetler ve organizasyonlarda abiye elbiseler ile giyilen fantezi ayakkabılardır. Giyilen gece elbiseleri ile uyum sağlayarak çanta ve takılar ile kombin yapılan abiye ayakkabılar kadına zarafet katmaktadır. Bu sebeple kadınlar için önemli günlerde en çok önem verdikleri kıyafetler arasındadır.

Ayakkabı markaları koleksiyonlarında önemli bir yer tutan abiye ayakkabı modelleri sezonun ve günün moda tarzına göre şekillenmektedir. Abiye ayakkabı modası sayfamızdan da inceleyebileceğiniz üzere dönemsel şekil değişikliklerine uğrasa da kadınların en çok sevdikleri ve önemsedikleri kıyafetler arasında en başlarda gelir.  Kişinin tarzını yansıtan bir yanı vardır. Hatta kadınlar üzerinde öylesi etkisi vardır ki, tüm dünya’nın tanıdığı ve gelmiş geçmiş en meşhur sinema sanatçılarından biri olan Marilyn Monroe ; “Bir kadına istediği ayakkabıyı verin, size dünya’yı fethetsin!” sözü ile bu durumu ortaya koymuştur.

Abiye ayakkabı modelleri genelde topuklu ayakkabılardır. Özellikle 20. yüzyılda moda olan stiletto ayakkabı modelleri 21. yüzyılda da en çok tercih edilen abiye ayakkabı modeli olsa da, ince topuklu sandaletler de çok tutulmakta ve tercih edilmektedir. Kadınların ince ve yüksek topuklu ayakkabılara zaafı vardır dersek pek haksız sayılmayız. Yürümesi ve kullanması çok zor olsa bile şıklık ve zariflik sağlayıp, boyu olduğundan uzun gösterdikleri için kadınların en çok tercih ettiği abiye ayakkabılar arasında topuklu ayakkabılar sanırız daha uzun yıllar yerini korumaya devam edecektir.

Ayakkabı siteleri arasında en sevdiğiniz ayakkabı sitesi olma gayesi ile yayına sunduğumuz sayfalarımızda, ithal ayakkabı markaları ve yerli ayakkabı markaları koleksiyonlarında yer alan ayakkabı modelleri için seçim yapabileceğiniz ve ürünlerini inceleyebileceğiniz sayfalarımız mevcuttur.  dünyaca ünlü yabancı ayakkabı markaları; Salvatore Ferragamo, Christian Louboutin, Jimmy Choo, Prada, Louis Vuitton, Miu miu, Aquazzuara, Sergio Rossi, Gianvito Rossi, Brian Atwood, Kurt Geiger, Nicholas Kirkwood, Nine West ayakkabılar 2015 yeni sezon abiye ayakkabı modelleri koleksiyonlarını inceleyebileceğiniz gibi, yerli ayakkabı markaları; Beymen, Hotiç, Elle ayakkabı modelleri koleksiyonlarını da sayfalarımızdan inceleyebilir ve ilgili markaların iletişim bilgileri ve internet sitelerine erişim sağlayabilirsiniz.

Altta yer alan slayt gösterimizde beğendiğiniz abiye ayakkabı modeli görselini tıklayarak ilgili markanın sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Her gün yeni abiye ayakkabı modellerini beğeninize sunduğumuz sitemizi ziyaret ve takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Valentino abiye ayakkabı modelleri ve abiye ayakkabılar için ayakkabı markaları koleksiyonlarında yer alan kadın ayakkabısı modelleri sayfalarımızdan beğeninize sunulmaktadır.
Nicholas Kirkwood abiye ayakkabı modelleri ve abiye ayakkabılar için ayakkabı markaları koleksiyonlarında yer alan kadın ayakkabısı modelleri sayfalarımızdan beğeninize sunulmaktadır.
Aquazzura abiye ayakkabı modelleri ve abiye ayakkabılar için ayakkabı markaları koleksiyonlarında yer alan kadın ayakkabısı modelleri sayfalarımızdan beğeninize sunulmaktadır.
Aquazzura abiye ayakkabı modelleri ve abiye ayakkabılar için ayakkabı markaları koleksiyonlarında yer alan kadın ayakkabısı modelleri sayfalarımızdan beğeninize sunulmaktadır.
Stiletto abiye ayakkabı modelleri ve abiye ayakkabılar için ayakkabı markaları koleksiyonlarında yer alan kadın ayakkabısı modelleri sayfalarımızdan beğeninize sunulmaktadır.
Jimmy Choo abiye ayakkabı modelleri ve abiye ayakkabılar için ayakkabı markaları koleksiyonlarında yer alan kadın ayakkabısı modelleri sayfalarımızdan beğeninize sunulmaktadır.
Giuseppe Zanotti abiye ayakkabı modelleri ve abiye ayakkabılar için ayakkabı markaları koleksiyonlarında yer alan kadın ayakkabısı modelleri sayfalarımızdan beğeninize sunulmaktadır.
Sergio rossi abiye ayakkabı modelleri ve abiye ayakkabılar için ayakkabı markaları koleksiyonlarında yer alan kadın ayakkabısı modelleri sayfalarımızdan beğeninize sunulmaktadır.
Brian Atwood abiye ayakkabı modelleri ve abiye ayakkabılar için ayakkabı markaları koleksiyonlarında yer alan kadın ayakkabısı modelleri sayfalarımızdan beğeninize sunulmaktadır.
Beymen abiye ayakkabı modelleri ve abiye ayakkabılar için ayakkabı markaları koleksiyonlarında yer alan kadın ayakkabısı modelleri sayfalarımızdan beğeninize sunulmaktadır.

1 yorum yapılmış

 1. 2015 Abiye ayakkabı modelleri için ayakkabı markalarının yeni sezon ayakkabı koleksiyonlarını abiye ayakkabı sitesi sayfalarınızdan takip ediyoruz (:

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gece ayakkabısı