Chirstian Louboutin abiye ayakkabı

Christian Louboutin

1963 Paris doğumlu Fransız ayakkabı tasarımcısı Christian Louboutin abiye ayakkabı modelleri ile son yılların en beğenilen abiye ayakkabı markaları arasında yerini almıştır.

Meşhur ayakkabı tasarımcısı Christian Louboutin‘in imzası haline gelmiş, kırmızı, parlak lake tabanlı abiye ayakkabıları, kadınların en beğendiği abiye ayakkabı modelleri arasındadır.

Louboutin abiye ayakkabılar tasarlamadan önce oldukça köklü ve başarılı bir ayakkabı tasarımcılığı kariyerine sahiptir. Zaten çocukluğundan beri ilgi duyduğu ayakkabı tasarımları hazırlama fikri, kendini geliştirmesi ile gerçeğe dönüşmüştür.  Profesyonelliğe geçiş sürecinden önce, stiletto ayakkabı mucitleri arasında gösterilen Rover Vivier’in yanında çırak olarak işe başladıktan sonra, serbest olarak tasarladığı abiye ayakkabı modelleri; Chanel , Yves Saint Laurent ve Maud Frizon gibi büyük markalar tarafından kullanılmıştır.

1980’li yılların sonlarında bir dönem kariyerine ara verdikten sonra ayakkabı tasarımcılığına geri dönmüş ve 1991 yılında günümüzün meşhur Christian Louboutin ayakkabı markasını kurmuştur. 1991 yılında Paris’de açtığı ilk ayakkabı mağazasının ilk ünlü müşterilerinden biri de Monaco prensesi Caroline olmuştur. Daha sonraları hızlı bir ivme ile tanınılırlığı artan bu başarılı ayakkabı tasarımcısı, zamanla dünya’nın en başarılı ayakkabı tasarımcıları arasına girmiş ve kadınları kendine hayran bırakan abiye ayakkabılar tasarlamıştır.

Türkiye’de Beymen grup bünyesinde açılan Nişantaşı Christian Louboutin mağazası aracılığı ile satışa sunulan Louboutin abiye ayakkabı modelleri oldukça ilgi ve rağbet görmektedir. Christian Louboutin Nişantaşı mağazası; Abdi İpekçi Caddesi No: 22/A Teşvikiye İstanbul adresinde faaliyet göstermekte olup, mağazaya +902122967870 numaralı telefon hattı ile de erişim sağlayabilirsiniz. Arzu edenler Christian Louboutin internet sitesi için ekli linki ziyaret edebilirler.

Altta yer alan slayt gösterisinde Louboutin ayakkabı modelleri 2015 koleksiyonları’nda yer alan tasarımlar beğeninize sunulmakta olup, abiye ayakkabı sitesi; abiyeayakkabici.com bünyesinde ilerleyen günlerde yayınlayacağımız sayfalarımızda Christian Louboutin abiye ayakkabı modelleri yeni sezon ürünlerinin devamı da ayrıca beğeninize sunulacaktır.

Sayfalarımızı ziyaret ve takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gece ayakkabısı