Dolce & Gabbana 2015 abiye ayakkabı modelleri

Dolce & Gabbana ayakkabı modelleri

Dolce & Gabbana ayakkabı modelleri kadınların severek kullandıkları ve en beğendiği abiye ayakkabı markaları arasındadır. Dolce & Gabbana abiye ayakkabılar ünlü yıldızlarında en çok tercih ettiği ayakkabı markalarından biridir.

Dolce Gabbana 2015 abiye ayakkabı modelleri ile gene kadınları kendisine hayran bırakacak tasarımlarını müşterilerinin beğenisine sunuyor. Renkli kişilikleri ile tanınan iki ortağın ortak markası bu renkli kişiliklerini yansıttıkları ürünleri her zaman cıvıl cıvıl olmaları ile dikkat çekmekte. Son yılların en başarılı markaları arasına girmeyi fazlası ile hakeden Dolce & Gabbana hem erkek giyim hem de kadın giyim tutkunlarını kendisine hayran bırakmayı başaran dünya çapında bir İtalyan markasıdır.

13 ağustos 1958 Sicilya doğumlu Domenico Dolce ve 14 kasım 1962 Milano doğumlu Stefano Gabbana isimli iki İtalyan moda tasarımcısı tarafından kurulan ve D&G markası ile de tanınan Dolce & Gabbana modaevi; Domenico Dolce ve Stefano Gabbana’nın birlikte hazırladıkları ortak koleksiyonlarını ilk sergiledikleri ekim 1985’den itibaren erkekler ve kadınlar için abiye ve spor giyim ürünleri, aksesuar, çanta, parfüm, gözlük, ayakkabı modelleri gibi çeşitli ürün tasarımlarını koleksiyonlarında müşterilerinin beğenisine sunmakta ve hatta çoğunlukla da beğendirmeyi başarabilmektedir.  Defalarca moda eleştirmenleri ve moda dergilerinin ödüllerini kazanmışlardır.

1985 yılında gerçekleştirdikleri ilk defileleri hüsran ile sonuçlanmış olsa da ilerleyen yıllarda yaptıkları başarılı tasarımlar ile moda eleştirmenlerinin haklı beğenisini ve dikkatini çekmeyi başarmışlar, ilerleyen dönemlerde de  İtalya ve dünya modası trendleri  için son yılların modaya yön veren öncü moda tasarımcıları arasında yer almışlardır.

Dolce & Gabbana çoğunlukla tasarımlarında sadelikten ziyade baş tasarımcıları Domenico Dolce’nin ve Stefano Gabbana’nın renkli kişiliklerini yansıttıkları cıvıl cıvıl tasarımlara imza atan bir modaevi olarak karşımıza çıkmaktadır. Gerçi bazen Domenico Dolce’nin sicilyalı sert yönünü de yansıttığı ürünler de olmuyor değil ama genel olarak markanın çizgisi akdeniz insanının ateşli ve sıcakkanlılığını yansıtmakta. Dolce & Gabbana 2015 abiye ayakkabı modelleri ve Dolce & Gabbana kadın ayakkabısı modelleri de zaten bunu fazlası ile gözler önüne sermekte. Tüm dünyada ünlü veya ünsüz kadınların en beğendiği tasarımlara imza atan Dolce & Gabbana ayakkabı modelleri ile de kadınları kendisine hayran bırakmaktadır.

Ülkemiz Türkiye’de de kadınların beğenisine sunulan Dolce & Gabbana kadın giyim mağazası İstanbul’dadır. Dolce & Gabbana ayakkabılar ile kadın giyim ürünleri; İstinyePark alışveriş merkezinde bulunan Dolce & Gabbana kadın giyim mağazası’nda müşterilerinin beğenisine sunulmakta olup, 1. katta 52 numaralı dükkanda faaliyet gösteren mağazaya +902123356785 numaralı telefon hattından da erişim sağlayabilirsiniz. Dolce & Gabbana erkek giyim mağazası ise kadın mağazası ile aynı katta yani 1. katta fakat 5 numaradır. Dolce & Gabbana erkek mağazasına da +902123356780 numaralı telefon hattı ile erişim sağlayabilirsiniz.

Altta yer alan slayt gösterisinde geçmiş yılların beğenilen Dolce & Gabbana ayakkabı modelleri arasından seçim yaparak bir görsel şölen sunduk. Yeni sezon Dolce & Gabbana abiye ayakkabı modelleri abiye ayakkabı sitesi; abiyeayakkabici.com bünyesinde yayınlayacağımız yeni sayfalarda ayrıca beğeninize sunulacaktır. Sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, mutluluklar dileriz.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gece ayakkabısı