Elle abiye ayakkabı

Elle ayakkabı modelleri

Elle ayakkabı modelleri kadın ayakkabı modasını yansıtır. Elle abiye ayakkabılar ile şıklığınıza zarafet katabilirsiniz.

1977 yılında İstanbul da ayakkabı imalatı sektörünün o dönem merkezi konumunda olan Gedikpaşa’da bir atölyede imal edilerek hayata geçirilen Elle markası, Şişli Nişantaşı Rumeli caddesinde açılan mağazası ile ayakkabı mağazacılığına farklı bir konsept getirmiştir. Özellikle 90 yıllarda ve 2000’li yıllarda İtalyan tarzı ayakkabı modelleri ve tasarladığı sıra dışı ayakkabı modelleri ile  geniş kitlelerce tanınmaya başlamış ve ülkemizin en bilinen ve tanınan ayakkabı markaları arasına girmeye başarmıştır. 1940 yılında Eski Yugoslavya’da doğan Fehim Akar ve ortağı Hasan Acar tarafından tasarlanan ilk Elle ayakkabı modelleri 1977 yılında Gedikpaşa’da bir ayakkabı atölyesinde ilk modelleri imal edilen Elle markası, 2015 yılına gelindiğinde artık İstanbul Hadımköy’de ki son sistem ayakkabı imalatı yapılan 6000 m2‘lik fabrikasında imalatına devam etmektedir.

Elle ayakkabılar; Yazlık kışlık baharlık fantezi kadın abiye ayakkabı modelleri ile tüketicinin beğenisine sunulmaktadır. Abiye kadın ayakkabısı, gece ayakkabıları, düğün ayakkabıları, nişan ayakkabıları, mezuniyet ayakkabıları ve parti ayakkabıları, yüksek topuklu, topuksuz, platform abiye ayakkabı çeşitleri ile kadın modasını takip eden genç kızlar ve kadınlar için imal edilmiş Elle ayakkabı modelleri Elle mağazaları raf ve reyonları ile Elle internet sitesi üzerinden satışa sunulmaktadır.

Elle ayakkabı modelleri ve Elle abiye ayakkabılar Şişli Rumeli caddesi No: 57 Nişantaşı İstanbul adresindeki mağazasında beğeninize sunulmakta olup, Arzu ederseniz Nişantaşı Elle ayakkabı mağazasına +902122964625 numaralı telefon hattı ile de erişim sağlayabilirsiniz.

Altta yer alan slayt gösterisinde 2014 sezonu Elle ayakkabılar yer almaktadır. Yeni sezon Elle abiye ayakkabı modelleri, abiye ayakkabı sitesi; abiyeayakkabici.com bünyesinde yeni yayınlayacağımız sayfalarımızda ayrıca beğeninize sunulacaktır.

Sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gece ayakkabısı