Emilio Pucci abiye ayakkabı

Emilio Pucci ayakkabı

Emilio Pucci abiye ayakkabılar ve gece ayakkabısı modelleri ile 2015 koleksiyonlarında yer alan Emilo Pucci abiye ayakkabı modellerini sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz.

Emilio Pucci 1914 doğumlu Floransalı İtalyan moda tasarımcısıdır. 29 kasım 1992 tarihinde vefat etmiş olan bu başarılı moda tasarımcısı tüm dünyada tanınacak kadar başarılı moda tasarımlarına imza atmıştır. Emilio Pucci ilk bilinen moda tasarımını 1935 yılında kayak bursu aldığı Reed College kayak takımı için tasarlamış olup, 1947 yılında yaptığı kayak kıyafetlerinin ilgi çekmesi ve 1948 yılında da oldukça beğenilmesi ve tasarımlarının talep görmesi üzerine Capri adasında Emilio Pucci haute coute modaevini açmıştır. Özellikle geometrik desenli çalışmaları oldukça beğenilmiş olup, tasarladığı elbiseleri Marliyn Monreo, Jackie Kennedy, Sophia Loren, Madonna gibi ünlüler tarafından severek kullanılmıştır. 1992 yılında vefatından sonra Emilio Pucci modaevini kızı Laudomia Pucci tarafından yönetilmiştir. 2000 yılında ise Louis Vuitton-Moet-Hennessy Group tarafından %67 hissesi satın alınmıştır.  Tüm dünya’da lük giyim ürünleri kadınlar tarafından beğenilerek kullanılan ve tercih edilen koleksiyonları mevcuttur.

Emilio Pucci  ayakkabı mağazası maalesef Türkiye’de bulunmamakla beraber arzu edenler, Emilio Pucci internet sitesi üzerinden ayakkabı satın alabilirler.

Altta yer alan slayt gösterisinde 2015 Emilio Pucci abiye ayakkabı modelleri ve Emilio Pucci gece ayakkabıları beğeninize sunulmaktadır. Emilio pucci kadın ayakkabısı modelleri için piyasaya sürülecek yeni koleksiyonlarındaki abiye ayakkabılar ve kadın ayakkabıları da ayrıca, abiye ayakkabı sitesi; Abiye ayakkabı sayfalarımızdan beğeninize sunulacaktır.

Sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Emilio Pucci abiye ayakkabı ve Emilio Pucci gece ayakkabısı modelleri
Emilio Pucci abiye ayakkabı ve Emilio Pucci gece ayakkabısı modelleri
Emilio Pucci abiye ayakkabı ve Emilio Pucci gece ayakkabısı modelleri
Emilio Pucci abiye ayakkabı ve Emilio Pucci gece ayakkabısı modelleri

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gece ayakkabısı