Ergin Tanca abiye ayakkabı

Ergin Tanca ayakkabı modelleri

Ergin Tanca ayakkabı modelleri; ithal ayakkabı markaları koleksiyonlarından özel olarak tek tek seçilen abiye ayakkabı modelleridir. İtalya’dan ithal abiye ayakkabılar Ergün Tanca tarafından yapılan seçimle Tanca Ergin ayakkabı mağazasında müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır.

Yaklaşık yarım asır önce Cemal Tanca tarafından ilk önceleri ayakkabı ve çanta imalatı yaparak kurulan Tanca ayakkabıcılık o dönemler ayakkabı ithalatının olmaması ve yerli firmalarında kalite bakımından çok geride olması nedeni ile ürettikleri kaliteli ve şık ayakkabılar ve ayakkabı tasarımları ile kısa zamanda kendisini ispatlamış ve bir nevi Türkiye’de ayakkabıcılığın okulları arasında sayılan firmalar arasına girmiştir. Daha sonraları Ergin Tanca tarafından yönetimi devralınıp günümüzde İtalya’nın kaliteli ayakkabı markalarının ayakkabı modellerinin satıldığı Tanca Ergin ayakkabı mağazası olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Ergin Tanca gerek Türkiye’de kuşaklar boyu ayakkabıcılığın okulları arasında sayılan Tanca ayakkabıcılık bünyesinde yetişmesi, gerek ülkemizin başarılı modacılarından Canan Yaka ile evli olması, gerekse kendisinin moda ve moda dünyası ile yakından ilişkili olması sebebi ile zevkli ve günün modasına uygun trendleri kolaylıkla yakalayabilmektedir. Müşterilerinin beğenisine sunduğu Ergin Tanca abiye ayakkabı modelleri ile koleksiyonları da ünlü, ünsüz kadınlar arasında çok beğenilmektedir.

Ergin tanca ayakkabı modelleri yazlık, kışlık ve baharlık günlük ayaabı tasarımları ve abiye ayakkabı tasarımlarının yer aldığı koleksiyonlardan oluşmakta olup, gece ayakkabısı, mezuniyet ayakkabısı, parti ayakkabısı, davet ayakkabısı, düğün ayakkabısı, gelin ayakkabısı, sahne ayakkabısı gibi fantezi abiye ayakkabı modelleri de çok fazla alternatif seçeneği ile Ergin Tanca ayakkabılar olarak beğeninize sunulmaktadır.

Tanca Ergin ayakkabı mağazası; Nişantaşı Teşvikiye caddesi Ihlamuryolu sokak No:3/A Nişantaşı Şişli İstanbul adresinde faaliyetlerine devam etmekte olup, Firma ile iletişime geçmek isterseniz, ergintanca.com internet sitesi veya +902122461295 numaralı telefon hattından da iletişim kurabilirsiniz.

Altta yer alan slayt gösterisinde 2014 Ergin Tanca ayakkabı modelleri yer almakta olup, abiye ayakkabı sitesi; abiyeayakkabici.com bünyesinde yayına sunulacak yeni sayfalarımızda 2015 Ergin Tanca abiye ayakkabılar da ayrıca beğeninize sunulacaktır.

Sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, ayakkabı markaları koleksiyonlarının tanıtımları yapılan diğer sayfalarımızı da ziyaret etmenizi öneririz.

 

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gece ayakkabısı