Gelin ayakkabısı modelleri

Gelin ayakkabısı modelleri

Gelin ayakkabıları düğünde gelin adayları tarafından giyilen abiye ayakkabı modelleridir. Gelin ayakkabısı modelleri için öneriler sayfalarımızda paylaşılmaktadır.

Gelin ayakkabısı için seçim yapmakta zorlanan gelin adaylarına hayatlarının en özel günlerinden biri olan düğün günleri giyecekleri abiye ayakkabılar için fikir verebilme amacı ile yayınladığımız sayfamızdan ipuçları da paylaşmak gerektiğini düşünüyoruz.

Uzun ve yorucu bir maraton olan düğün telaşının son günü olan düğün törenlerinde gelinler tarafından giyilecek ayakkabının rahatlığı çok önemlidir. Şık ve zarif olacağım diye ayak yapısına uygun olmayan bir ayakkabı seçimi tüm düğün töreni esnasında gelin adayına büyük rahatsızlık verecektir. Hayatının unutulmaz günleri arasına girecek bir günün en kısa sürede tamamlanması için dua etmek ve sıkıntı çekmek yerine ayak yapısına uygun seçilen bir gelin ayakkabısı modeli gelinin o günün keyfini çıkartmasında en yardımcı olacak faktörlerin başında gelmektedir. Gereğinden fazla yüksek topuklu gelin ayakkabıları hem yürürken komik bir görüntüye sebep olur hem de geleneksel düğün dansı esnasında zorluk çekmesine sebep olur. Bu nedenle, gelinin kullanmaya alışkın olduğu topuk boyunda karar kılması en makul seçim olacaktır.

En çok tercih edilen gelin ayakkabısı modelleri arasında yer alan stiletto ayakkabı modeli ince topuklu zarif yapıları ve kadınları daha çekici göstermeleri nedeni ile sıkça tercih edilmektedir. Stiletto ayakkabılar için hazırladığımız sayfamızdan stiletto ayakkabı için daha detaylı bilgi de edinebilirsiniz.

Genelde kısa boylu hanımlar tarafından boyu olduğundan uzun göstermesi sebebi ile sıkça tercih edilen platform abiye ayakkabı modelleri gelin adayları tarafından da çoğu zaman tercih edilmekte olan modellerdir. Fakat dikkat edilmesi gereken önemli ayrıntı; model seçiminin dikkatli yapılması gerektiğidir. Sırf uzun boylu görünmek için hantal bir ayakkabı modeli seçmekten kaçınmak gerekir. Platform ayakkabılar yapısı sebebiyle kaba bir görüntü verse de, başarılı ayakkabı tasarımcıları tarafından tasarlanıp, ayakkabı markaları bünyesinde satışa sunulan çok şık platform gelin ayakkabıları da piyasada bulunmaktadır. Gelin adayı eğer platform gelin ayakkabısı kullanmayı düşünüyorsa mutlaka şık ve zarif olmasına da ayrıca dikkat etmelidir.

Ayrıca seçilen gelin ayakkabısının gelinlik modeli ile uyum sağlaması zarafeti arttırıcı bir başka unsurdur.  Ismarlama gelin ayakkabısı aslında en iyi seçimlerden biri olabilir. Genel olarak ısmarlama gelin ayakkabısı fiyatları, normal abiye ayakkabı fiyatlarına oranla biraz daha yüksek olabilse de, kaliteli bir ithal abiye ayakkabı markası koleksiyonlarında yer alan modeller arasından alınacak abiye ayakkabı fiyatı ile iyi bir ayakkabı ustası tarafından ısmarlama olarak imal edilecek bir gelin ayakkabısı fiyatı nerede ise çok yakındır. Ismarlama üretilen gelin ayakkabısının avantajları ise hem ölçü alındığından ayak yapısına daha uygun olacak, hem de gelinlik kumaşının kullanılması ile gelinlik ve ayakkabı mükemmel bir kombin oluşturacaktır.

Gelin ayakkabısı modelleri için eski sezonlara ait görseller altta yer alan slayt gösterisinde paylaşılmış olup, 2015 gelin ayakkabıları için abiye ayakkabı sitesi; abiyeayakkabici.com bünyesinde yayınlayacağımız sayfalarımızda yeni sezon gelin ayakkabısı modelleri de ayrıca beğeninize sunulacaktır.

Sayfalarımızı ziyaret ve takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gece ayakkabısı