Hotiç abiye ayakkabı

Hotiç ayakkabı modelleri

Hotiç ayakkabı modelleri kadınların severek kullandığı ayakkabılar arasındadır. Hotiç abiye ayakkabı modelleri ile günün abiye ayakkabı modasını yakalayabilirsiniz.

Dönemin İstanbul ayakkabı piyasasının ayakkabı imalatı merkezleri arasında olan Eminönü Mercan semtinde 1938 yılında Salih Hotiç tarafından kurulup günümüzde tüm Türkiye’de ayakkabı satış mağazaları olan Hotiç markası bünyesinde üretilen  Hotiç abiye ayakkabı modelleri ve zamansız ürünler olarak tabir edilen günün her saatinde kullanıma uygun ayakkabıları ile hem bayanlar için hem de erkekler için ayakkabı tasarımları yapmaktadır. Hotiç ayakkabı modelleri tasarımlarında; firma yetkililerini tarafından özellikle İtalya ya da Fransa’da düzenlenen yurt dışı ayakkabı fuarlarında yer alan en güzel ayakkabı modellerinin güncel takip edilmesi neticesinde dünyada geçerli olan sezonun ayakkabı modası ve ayakkabı trendlerini yansıtmaktadır. Hotiç ayakkabı tasarımları çoğu kişi tarafından beğenilmekte ve tercih edilmekte olan modelleri içermektedir.

Türkiye genelinde pek çok il’de şubesi olan Hotiç ayakkabı mağazalarının İstanbul Şişli şubesi Rumeli caddesi No:57 Nişantaşı adresinde faaliyet göstermekte olup, arzu ederseniz Nişantaşı Hotiç mağazası ile +902122964625 numaralı telefon numarasından da iletişim kurabilirsiniz.

Hotiç ayakkabılar; yazlık, kışlık, fantezi, günlük kullanıma uygun zamansız ayakkabı modelleri ve abiye ayakkabı modelleri ile kadın ve erkek müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır. Ayrıca Hotiç abiye ayakkabılar, gece ayakkabıları, düğün ayakkabıları, nişan ayakkabıları, mezuniyet ayakkabıları ve parti ayakkabıları için de abiye ayakkabılar tasarlamakta olup yüksek topuklu veya topuksuz ya da platform taban, platform topuk olmak üzere çok sayıda farklı abiye ayakkabı modeli alternatifleri sunmaktadır.

Altta yer alan slayt gösterisinde eski sezon Hotiç abiye ayakkabı modelleri arasında en beğenilen Hotiç ayakkabı modelleri arasında yaptığımız seçimler yer almakta olup, yakında, abiye ayakkabı sitesi; abiyeayakkabici.com bünyesinde yayına sunacağımız sayfalarımızda yeni sezon 2015 Hotiç abiye ayakkabı modelleri de ayrıca beğeninize sunulacaktır.

Sayfalarımızı takip ettiğiniz için teşekkür eder, diğer abiye ayakkabı markaları tarafından üretilen ve satışa sunulan abiye ayakkabılar içinde sitemizde gezinti yapmanızı öneririz.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gece ayakkabısı