Ismarlama ayakkabı

Ismarlama abiye ayakkabı

Ismarlama abiye ayakkabı ; kişiye özel ayakkabı imalatı yapan ayakkabı atölyelerinde, kişinin ayak kalıbına uygun istediği modelde yapılan ayakkabılardır.

Ismarlama ayakkabılar çoğunlukla aradığı ayakkabı modelini bulamayanlar ya da ayak formu sebebi ile standart üretilen ayakkabılarda rahat edemeyenler tarafından tercih edilmektedir. Alınan ayak ölçüsü ile kişinin ayak formuna uygun olarak ayakkabının imal edilmesi, kişinin standart ayakkabılarda bulamadığı rahatlığı elde etmesini sağlamaktadır.

Ismarlama abiye ayakkabı; genellikle düğün, nişan, kına veya özel gece ya da davet benzeri organizasyonlarda giyeceği kıyafetin kumaşı ile ayakkabısının uyumlu olmasını isteyenlerce tercih edilmektedir. Bu şekilde imal edilen ısmarlama abiye ayakkabılar bazen elbise kumaşı ile ayakkabının kaplanması ile, bazen de elbise kumaşına en uygun deri veya uygun renk ya da desenli kumaşın kullanılması ile imal edilmektedir. Elbise ve ayakkabı kombinini aynı olmasını isteyenler bu yönteme sıkça başvurmaktadır. Ismarlama ayakkabıcılar piyasada çok fazla bulunmamaktadır. Modanın Türkiye’de baş semtleri arasında sayılan Nişantaşı ve Osmanbey’de bile bulabileceğiniz ısmarlama ayakkabıcı sadece bir kaç dükkandır.  Çoğunluk; ayakkabı markaları bünyesinde üretilen ayakkabı modellerinin satıldığı ayakkabı mağazalarıdır.

Ayakkabı sitesi; abiyeayakkabici.com bünyesinde modellerini tanıtmak için sayfa açtığımız Nazaryan kundura ısmarlama ayakkabıcılar arasındadır. Kişiye özel ayakkabı üretimi yapan Nazaryan kundura isteğe göre günlük kullanabileceğiniz ısmarlama ayakkabı modelleri, isteğe göre de ısmarlama abiye ayakkabı imalatı yapmaktadır. Hakiki deri, hakiki köseler, ortopedik taban ve kaliteli işçilik ile ayak formları nedeni ile hazır ayakkabı modelleri kullanamayanlar için ısmarlama abiye ayakkabılar imal eden Nazaryan kundura aynı zamanda, gelin adayları için gelinliklerine uygun ısmarlama gelin ayakkabısı, nişan elbiseleri için ya da kına elbiseleri için elbise kumaşından ısmarlama abiye ayakkabı modelleri de imal etmektedir. Dilerseniz ekte yer alan sayfasından iletişim kurabilir ve ısmarlama ayakkabı için sipariş verebilirsiniz.

Abiye ayakkabı önerileri paylaştığımız sitemizde sizler için ilerleyen günlerde farklı ısmarlama ayakkabıcı iletişim adresleri ve telefon bilgilerinin yer alacağı yeni sayfalarımızda ayrıca yayına sunulacaktır.

Sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gece ayakkabısı