Miu Miu ayakkabı modelleri

Miu miu ayakkabı

Miu Miu ayakkabılar ve abiye ayakkabı modelleri, İtalyan moda tasarımcısı Miuccia Prada‘nın kurulmasını sağladığı Miu Miu markası tarafından üretilmektedir.

Kadınlar için giysi ve aksesuarlar tasarlayan Miu Miu markası İtalyan Prada markasına bağlı olarak 1993 yılında yan kuruluş olarak kurulmuş ve tasarımlarını dünyanın pek çok yerindeki satış noktalarından müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Miu Miu adı; Prada markasının kurucusu olan Miuccia Prada’nın takma isminden alıntıdır.

Dünya’nın pek çok yerinde mağazaları bulunan Miu Miu markasına ait tasarımlar ve Miu Miu abiye ayakkabılar Türkiye’de Beymen mağazaları bünyesinde müşterilerinin beğenisine ve satışa sunulmaktadır. Dünya üzerindeki satış noktalarını ve koleksiyonlarını incelemek isteyenler; Miu Miu internet sitesine ekli linkten erişim sağlayabilirler.

Eski sezonlarda daha çok taşlı ve kumaş ayakkabı modelleri ile dikkat çeken Miu Miu kadın ayakkabısı modelleri’nde, bu sene ise; parlak rugan deri ve geniş kemer tokalarının kullanıldığı abiye ayakkabı modelleri dikkat çekmekte.

Altta yer alan slayt gösterisinde 2015 Miu Miu ayakkabı modelleri arasında yer alan Miu Miu ayakkabılar beğeninize sunulmakta olup, marka tarafında müşterilerine sunulmak üzere tasarlanıp piyasaya sürülen yeni sezon Miu Miu abiye ayakkabılar da ilerleyen günlerde abiye ayakkabı sitesi; abiyeayakkabici.com bünyesinde yayınlanacak sayfalarımızda ayrıca beğeninize sunulacaktır.

 

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gece ayakkabısı