Nazaryan abiye ayakkabı

Nazaryan ayakkabı modelleri

Nazaryan ayakkabı modelleri sadece klasik kadın ayakkabısı modellerinden ibaret değildir! Aynı zamanda üstün el işçiliği ve özel tasarım kadın ayakkabısı modelleridir.

1953 yılından itibaren günümüze dek kadınların severek kullandığı iskarpinler ve kadın ayakkabı modellerine imza atmış olan Nazaryan Kundura Muhtar Nazaryan tarafından kurulmuştur. Son yıllarda gelişen ithalat imkanları ve aynı zamanda gelişen fabrikasyon Türk ayakkabı sanayisi ile baş etmekte zorlanması, tüm ürünlerini el işçiliği ile yapan bu usta zanaatkarin geçmiş dönem ki tanınılırlığının kalmamasına sebep olmuştur. Bir dönem İstanbul’un en iyi sayılı iskarpincileri arasında olan Muhtar Nazaryan ilerleyen yaşı ve yaşın getirdiği sağlık sorunları nedeni ile eski performansını gösterememiş olsa da son nefesini verdiği güne kadar dükkanında el işçiliği özel tasarımları ile özel ve seçkin müşterilerine ısmarlama ayakkabı imalatı yapmaya devam etmiştir. Kendisinin vefatından sonra yetiştirdiği çırağı Nazaryan Kundura markasının tarihin karanlıklarına gömülmesine vicdanı elvermediğinden devralmış ve markayı yaşatmaya devam etmektedir.

Genellikle sıradışı abiye ayakkabılar seven genç nesilden ziyade klasik çizgideki orta yaş üstü kadınların çok beğendiği modelleri özel tasarım el işçiliği ile üreten Nazaryan kundura koleksiyonlarında gençlerin de seveceği ince topuklar ya da stiletto tarzı abiye ayakkabı modelleri bulunmaktadır. Geçmişten günümüze Muhtar Nazaryan’ın ustalığından aldıkları dersler ile başarılı el yapımı ayakkabı modelleri imal etmeye devam eden Nazaryan Kundura Nişantaşı Zafer Sok No:38 Osmanbey Şişli İstanbul adresinde hazırladıkları sezonluk Nazaryan ayakkabı modelleri ve siparişe göre ayakkabı imalatı yapımı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

El işçiliği ile hakiki deri ve hakiki kösele kullanılarak, ayağa göre sipariş alınıp özel olarak imal edilen Nazaryan abiye ayakkabılar özellikle ortopedik ayakkabı düşkünü ya da güncel modelleri çok abartılı bulan orta yaş ve üstü kadınlar tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Nazaryan abiye ayakkabı modelleri imalatında kullanılan derinin hakiki ve kaliteli olması sebebi ile de oldukça rahat olduklarından ayrıca tercih edilmektedir. Ayrıca düşün veya davetler için elbise kumaşı ile uyumlu ayakkabı giymek isteyenler tarafından da tercih edilen Nazaryan Kundura talebe ve siparişe göre verdiğiniz kumaş ile de ayakkabı imalatı yapmaktadır. Özel sipariş ayakkabı yaptırmak isteyenlere Nazaryan Kundura ile iletişime geçmelerini öneririz.

Nazaryan Kundura mağazasına +902122413923 numaralı telefon hattı ile de erişim sağlayabilirsiniz.

Altta hazırladığımız slayt gösterisi ile Nazaryan ayakkabı modelleri arasından bazı kadın ayakkabısı modellerini beğeninize sunurken ayrıca hatırlatmak isteriz. görüntüleyeceğiniz modeller eski modeller olup, yeni sezon Nazaryan Abiye ayakkabı modelleri ayrıca yeni yayınlayacağımız sayfalarımızda beğeninize sunulacaktır.

Abiye ayakkabı sitesi; abiyeayakkabici.com sayfalarımızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, diğer sayfalarımızda yer alan dünyaca ünlü ve Türkiye’nin başarılı ayakkabı markaları için hazırladığımız sayfalarımızı da ziyaret etmenizi öneririz.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gece ayakkabısı