Nine West abiye ayakkabı

Nine West ayakkabı

Nine West ayakkabı modelleri günün her saatine uygundur. Nine West ayakkabılar hem günlük kadın giyime uygun hem de abiye ayakkabı olarak da şık modellerdir.

Nine West ayakkabı markası Jerome Fisher ve Vince Camuto tarafından 1973 yılında kurulmuş olup Nine West ayakkabı mağazası 1983 yılında açılmıştır.

Nine west ayakkabılar kadınların en çok tercih ettiği ayakkabı markaları arasındadır.

Nine west ayakkabı modelleri ağırlıklı olarak günün her saatinde kullanılabilecek ayakkabılardır. Nine west abiye ayakkabı modelleri arayanlar içinde koleksiyonlarında alternatif modeller sunmaktadır..

İlk kurulduğu yıllarda ayakkabı markası olarak kurulan firma zaman içinde global bir gelişim yakalaması sonucunda güneş gözlüğü, çanta, şapka, dış giyim, takı, kemer saat gibi farklı ürün çeşitlerini de satış yelpazesine almış olsa da en çok ayakkabı modelleri ile tanınmaktadır.

Nine West ayakkabı sektörünün öncü kuruluşları arasındadır. Dünya’daki ayakkabı pazarının %11 civarında pay sahibi olduğu ifade edilmekte olup sadece Amerika’da 8000 mağazaya ayakkabı tedariki sağlamakta olup Amerikada 3000 mağazası dünya genelinde ise 2000 mağazası bulunmaktadır.  Nine West Türkiye‘de; Landmark International Tekstil Ticaret A.Ş. tarafından temsil edilmektedir. Nine West mağazaları iletişim bilgilerine ekli linkten erişim sağlayabilirsiniz.

Altta yer alan slayt gösterisinde 2015 Nine west abiye ayakkabı modelleri ve kadın ayakkabıları yer almakta olup, yeni sezon yazlık Nine West ayakkabılar da ayrıca, abiye ayakkabı sitesi; abiyeayakkabici.com sayfalarımızdan beğeninize sunulacaktır.

Sayfamızı ziyaret   ettiğiniz için teşekkür ederiz. dilerseniz ayakkabı markaları koleksiyonları için diğer sayfalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gece ayakkabısı