Abiye sandaletleri ve bayan sandalet modelleri

Sandalet modelleri

Abiye sandalet modelleri ve abiye ayakkabı modelleri için 2015 abiye sandaletler ve abiye ayakkabılar, abiye ayakkabı sitesi; abiyeayakkabici.com sayfalarımızdan beğeninize sunulmaktadır.

Sandalet; Alt tabanı haricinde diğer bölümleri açık olup, ayağı bant kemer ile tutan veya bazı modellerde topuk ve bilekten de bant kemerli açık ayakkabı modelleridir. Bayan sandaletleri günlük olarak da kullanılmakta olup, abiye kıyafetler ile de kullanılan abiye sandaletler bulunmaktadır. Sitemiz bünyesinde yer alan ayakkabı markaları koleksiyonlarında yer alan çok sayıda bayan sandalet modelleri sayfalarımızdan beğeninize sunulmaktadır. İlginizi çeken ayakkabı markası sayfasından markanın 2015 sandalet modelleri ve abiye ayakkabı çeşitleri ile gece ayakkabıları için tasarlanmış sandaletleri inceleyebilirsiniz.

Abiye sandaletler çoğunlukla; mezuniyet ayakkabısı modelleri ve gece ayakkabısı modelleri için tercih edilmekle beraber, düğün, nişan, kına, balo, parti gibi önemli davet ve organizasyonlarda da sıklıkla tercih edilmektedir.

Altta yer alan slayt gösterimizden çeşitli markalara ait sandalet modelleri beğeninize sunulmakta olup, beğendiğiniz abiye sandaletler için resmi tıklayarak modelin üreticisi markanın sayfalarına erişim sağlayabilirsiniz.

Abiye ayakkabılar ve bayan ayakkabı modası için trendleri inceleyebileceğiniz sayfalarımızı takip ve ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Charlotte Oylmpia abiye sandalet modelleri ve abiye ayakkabılar
Valentino  abiye sandalet modelleri ve abiye ayakkabılar
Alexander Wang Abiye sandalet modelleri ve abiye ayakkabılar
Le silla abiye sandalet modelleri ve abiye ayakkabılar
Roberto Cavalli abiye sandalet modelleri ve abiye ayakkabılar
Jimmy Choo abiye sandalet modelleri ve abiye ayakkabılar
Brian Atwood abiye sandalet modelleri ve abiye ayakkabılar
Tory Burch Abiye sandalet modelleri ve abiye ayakkabılar
Emilio Pucci abiye sandalet modelleri ve abiye ayakkabılar

2 yorum yapılmış

  1. Sandalet modelleri çok güzeller ! Abiye ayakkabı modelleri için açtığınız sayfayı keyifle takip ediyoruz. Teşekkürler.

  2. Sandalet modelleri için paylaştığınız kadın sandaletleri çok güzel 🙂 Sayenizde ayakkabı modasını yakında takip edebiliyoruz 😀

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gece ayakkabısı