Süet abiye ayakkabı modelleri

Süet ayakkabı modelleri

Süet ayakkabı modelleri için süet abiye ayakkabılar ve süet abiye ayakkabı modelleri ile süet ayakkabı bakım için ipuçları sayfamızda paylaşılmıştır.

Süet ayakkabılar; cilt hatası olan derilerin zımparalanarak işlenen deriler ile imal edilir. Süet derileri genel olarak dana derisi, oğlak derisi ve keçi derisinden yapılır. Ayrıca yarma derilerin et kısmındaki derilerden de imal edilmektedir. Genel olarak normal derilerden daha ucuz maliyeti olsa da, süet deriler için tabaklama işlemi yapıldığında tekrar tabaklama yapılmaktadır. Süet derinin ayrıca kumaşa benzer bir yapısı bulunmaktadır.

Süet ayakkabı modelleri kullanımında dikkat edilmesi gerekenler ve süet ayakkabı bakımı nasıl yapılır? Sorularınız içinde kısa cevaplar paylaşmakta fayda olduğunu düşünüyoruz.

Süet ayakkabı bakımı ve süet ayakkabı temizliği yapmak için önce ayakkabı su baharına tutulur.  Buhara tuttuktan sonra fırçalanır ve güneş ışı görmeden, kendi halinde kuruması için bırakılır.  Kalorifer altı veya bir ısıtıcı yakınında kurumasını sağlamak süet derinin ve dolayısı ile ayakkabının formunun bozulmasına yol açacaktır. En iyi yöntem doğal kurumasını sağlamaktır. Bu doğal kuruma süreci sonrasında süet ayakkabı tekrar fırçalandığı zaman tertemiz olur.

Yukarıda açıkladığımız süet ayakkabı temizliği‘nde yapılacak işlemin aynısını süet abiye ayakkabı bakımı için de uygulayabilirsiniz. süet abiye ayakkabı temizliği için bu yöntemi uyguladığınız takdirde hiç bir sorun yaşamadan ayakkabınız tertemiz olacaktır.

Süet abiye ayakkabılar süetin kumaşa benzer dokusu nedeni ile abiye elbise modeli için kullanılan kumaş rengi ile aynı renk tonlarında olduğunda çok şık bir kombin oluşturmaktadır. Abiye ayakkabı markaları tarafından sıklıkla kullanılan süet ayakkabı modelleri ile zarafet ve şıklık için gayet başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Altta yer alan slayt gösterisinde 2014 süet abiye ayakkabı modelleri için yerli ve ithal ayakkabı markaları tarafından üretilmiş ayakkabı tasarımları yer almaktadır. Yeni sezon 2015 süet abiye ayakkabılar da ayrıca, abiye ayakkabı sitesi; abiyeayakkabici.com bünyesinde yayına sunacağımız yeni sayfalarımızda beğeninize sunulacaktır.

Sayfalarımızı ziyaret ve takip ettiğiniz için gönülden teşekkürlerimizi sunarız.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gece ayakkabısı