The End Derishow ayakkabılar

The End Derishow ayakkabı modelleri

The End Derishow ayakkabı modelleri Nişantaşı mağazasında beğeninize ve satışa sunulmaktadır. Seri sonu Derishow ayakkabı modelleri The End Derishow mağazasından çok uygun fiyatlar ile tedarik edilebilmektedir.

Derishow; gece elbisesi, abiye elbiseler, günlük kıyafetler, pantolon, elbise, etek, bluz modelleri ve payetli boncuklu işli kıyafetler bulabileceğiniz özel tasarım ürünler satılan bir mağazalar zinciridir. Merkezi Beşiktaş Fulya’dadır.  Fulya, Suadiye, İstinye Park, Nişantaşı mağazaları ile İzmir ve Ankara Derishow showroom ve mağazalarında satışa sunulup her sezon sonu stoklarda kalan ürünler daha uygun fiyatlar ile müşteriye sunulmak üzere Derishow outlet mağazası Nişantaşı The End Derishow mağazasında sergilenmektedir.

Derishow ayakkabı modelleri genel olarak günlük ayakkabı modelleri olsa da, az da olsa koleksiyonlarında Derishow abiye ayakkabılar da bulunmaktadır. Fiyatlar makul sayılabilecek düzeylerdedir. Marka tutkunlarının ise farklı tasarım çizgisine sahip olması nedeni ile koleksiyonlarının yakından takip ettikleri ve beğenilen ürünler satışa sunulmaktadır. Özellikle sıra dışı kıyafetler ve özel tasarım giysiler sevenlere marka koleksiyonlarını incelemelerini öneririz.

The End Derishow mağazası Nişantaşı Valikonağı Caddesi Akkavak Sokak No:18 Teşvikiye İstanbul adresinde faaliyet göstermekte olup Seri sonu Derishow outlet mağazası olarak hizmet sunmaktadır. The End Derishow mağazası ile +902122414338 numaralı telefon hattı ile de iletişim kurabilirsiniz.

Altta yer alan slayt gösterisinde 2014 The End Derishow ayakkabılar yer almakta olup, abiye ayakkabı sitesi; abiyeayakkabici.com bünyesinde yayına sunulacak yeni sayfalarımızda The End Derishow ayakkabı modelleri 2015 koleksiyonları da ayrıca beğeninize sunulacaktır.

Sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, ayakkabı markaları koleksiyonlarına göz atmak ve incelemek isterseniz diğer sayfalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

2 yorum yapılmış

  1. Derishow ayakkabı modelleri ve elbise tasarımlarını çok beğendiğim bir marka’dır. Yeni sezon Derishow ayakkabıları sayfanızda görmek için sabırsızlanıyoruz 🙂

  2. Sayfadaki Deri Show ayakkabı modelleri galiba eski sezon ürünleri. Yeni sezon Deriş Show ayakkabıları da paylaşırsanız çok iyi olur.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gece ayakkabısı