Tod's ayakkabılar

Tod’s ayakkabı modelleri

Tod’s ayakkabı modelleri Beymen Grup bünyesindeki Tod’s mağazalarında satışa sunulmaktadır. Tod’s ayakkabılar ve deri ürünleri için önerilerimizi sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Tod’s ayakkabı ve deri ürünleri üreten bir İtalyan şirketidir. Kurucusu; Dorino Della Valle’nin 1920 yılında ayakkabıcılık sektörüne girişi ile kurulan marka Dorino Della Valle’nin en büyük oğlu Diego Della Vella tarafından atölyenin genişletilerek ayakkabı imalatı fabrikasına çevirmesi ile büyümesi ve tanınması hız kazanmıştır. 1970’li yıllarda Amerika’da ki ayakkabı mağazalarında satışı başlayan Tod’s ayakkabıların tanınması ile Diego Della Vella yenilikçi pazarlama stratejilerine geçiş yapmış ve Tod’s yaşam tarzı markalar oluşturma gayesi ile el yapımı ayakkabı imalatı üretimine devam etmiş ve Tod’s grup bünyesine Stiletto topuğun yaygınlaştırıcılarından olarak da tanınan Bruno Frisoni Roger Vivier’i tasarım direktörü olarak işe almış ve büyümesine son hızla devam etmiştir.

Bugün dünya üzerinde pek çok ülkede mağazaları bulunan Tod’s ayakkabı modelleri için kadın ve erkekler için günlük, yazlık, baharlık, kışlık ayakkabı üretimi yapmakta ve satışa sunmaktadır.

İstanbul Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi No: 24-26 Teşvikiye Şişli’de Beymen grup bünyesinde faaliyet gösteren Tod’s mağazası‘nda Tod’s ayakkabı modelleri müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Dilerseniz Tod’s ayakkabı mağazasına +902122969670 numaralı telefon hattından da erişim sağlayabileceğiniz gibi; Beymen sitesi bünyesinde yer alan Tod’s sayfalarından da Tod’s kadın ayakkabısı modellerini inceleyebilirsiniz.

Altta yer alan slayt gösterisinde 2014 Tod’s kadın ayakkabıları arasından seçtiğimiz bazı örnek ayakkabı modelleri yer almakta olup, abiye ayakkabı sitesi; abiyeayakkabici.com bünyesinde yayına sunacağımız yeni sayfalarımızda 2015 Tod’s ayakkabılar da beğeninize ayrıca sunulacaktır.

Sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, diğer ayakkabı markalarının ayakkabı tasarımları ve abiye ayakkabı modelleri için sitemizde gezinti yapmanızı öneririz.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gece ayakkabısı