Yves Saint Laurent abiye ayakkabı

Yves Saint Laurent ayakkabı

Yves Saint Laurent abiye ayakkabı modelleri 2015 koleksiyonlarında yer alan YSL ayakkabılar, abiye ayakkabı sitesi; abiyeayakkabici.com sayfalarımızda beğeninize sunulmaktadır.

Yves Saint Laurent markası; 1962 yılında Fransız moda tasarımcıları;1936 Fransız Cezairi doğumlu Yves Saint Laurent ve ortağı olan 1930 Fransa doğumlu Pierre Bergé tarafından kurulmuştur. En parlak çağını 1970 ve 1980’li yılların sonuna dek  Haute couture elbise modelleri ile kadınları kendisine hayran bırakan Yves Saint Laurent moda evi önce; 1993 yılında ilaç şirketi olan Sefoni şirketine daha sonra 1999 yılında da Prada şirketi’ne satılmıştır. 2002 yılında Yves Saint Laurent’in sağlık ve şahsi sebeplerinden dolayı haute couture moda evini kapatmış ve marka hazır giyim sektörüne yönelmiştir. Günümüzde Yves Saint Laurent şef tasarımcılığını İtalyan moda tasarımcısı Stefano Pilati yapmaktadır.

Yves Saint Laurent abiye ayakkabı ve çizmeler için özellikle yüksek topuklu ayakkabı modelleri ve çizmelerle beğenilmiştir. Günümüzde eski şaşalı dönemlerinden uzak görünse de ayakkabı markaları arasında halen marka’nın geçmişden gelen gücü nispeten de olsa sürmektedir.

Yves Saint Luarent ayakkabı ve hazır giyim markası aynı zamanda ismin baş harflerinin kısaltması olan YSL olarak da bilinmekte ve tanınmaktadır. Yves Saint Lurent internet sitesini ekli link üzerinden ziyaret edebilirsiniz.

Ekli albümüzde; YSL ayakkabı modelleri 2015 koleksiyonlarında yer alan Yves Saint Laurent Abiye ayakkabı modelleri yer almakta olup yeni sezon YSL abiye ayakkabılar da ayrıca sayfalarımızdan beğeninize sunulacaktır.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gece ayakkabısı